Pawilon handlowy w Hajnówce z częścią mieszkalną

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż
550 000 PLN , Pow. 216 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
216 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Hajnówka , 3 Maja
Rok budowy:
2000
Numer oferty:
998169
Cena za m2:
2 546 PLN
Pawilon handlowo usługowy w Hajnówce z częścią mieszkalną. Budynek usytuowany przy głównej ulicy w Hajnówce, wylotówka na Białowieżę. Powierzchnia 216 m2.

Nieruchomość posiada 4 kondygnacje, podpiwniczenie, parter, 1 piętro, poddasze. 

Podpiwniczenie dostosowane jest do prowadzenia gastronomi. Powierzchnia składa się z ogólnodostępnej sali, zaplecza technicznego i dwóch łazienek. Łączna powierzchnia - 50 m2.

Parter - duża przestrzeń przeznaczona pod działalność usługową wraz z częścią socjalną: kuchnia, łazienka z WC. schowek. Łącznie - 50 m2.

Piętro - korytarz (10 m2), dwa oddzielne pomieszczenia biurowe (24 m2 i 14 m2), Mniejszy lokal posiada łazienkę. W większym istnieje możliwość jej wybudowania.

Poddasze - powierzchnia 48,40 m2 - dostosowane do funkcji mieszkalnej. Budynek może być z powodzeniem dostosowany pod działalność usługową, handlową, jako hostel, itp.

* Lokal gastronomiczny posiada osobne wejście. Z głównego wejścia jest dostęp do lokalu na parterze, lokali na piętrze oraz poddasza mieszkalnego.

Istnieją wyjścia prądowe aby każdy z lokali miał osobny licznik prądu. Na dole siła. Kotłownia - piec na węgiel. Ogrzewanie dostosowane także do olejowego. Istnieje możliwość przyłączenia budynku do miejskiej sieci ogrzewania (przyłącze).

Budynek zbudowany z pustaków żużlowych oraz cegły kratówki. Pomiędzy nimi ułożona została 15 cm warstwa styropianu. Na zewnątrz ocieplony styropianem o grubości 5 cm. Otynkowany. Okna - PCV. Dach ocieplony styropianem 15 cm i wełna mineralna 20 cm.

Budynek może być z powodzeniem dostosowany pod działalność usługową, handlową, jako hostel, itp.

Miasto: Hajnówka
Osiedle: Centrum
Ulica: 3-go Maja
Nieruchomość: pawilon handlowo usługowy
Transakcja: sprzedaż

***Zadzwoń już dziś i umów się na bezpłatną prezentację *

**Zapytaj nas o najlepsze rozwiązanie kredytowe**

**Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego*

Nieprawidłowy adres E-mail